Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LISTA SZLACHETNYCH RYCERZY
#31
To Ty nie odrozniasz gry od życia Smile to że jesteśmy przeciwko sobie w grze nie znaczy że w realu jest tak samo, ale Ty tefo nie masz prawa wiedzieć, bo ani w grze ani w realu kolegów nie masz Wink od Furii dostałem tyle samo co od Elity. Poker też jest kolega z podwórka i nikomu nie przeszkadza po nim jeździć jak po szmacie, i wiesz co coś Ci powiem, jak któryś z moich kolegów po mnie jeździ tak samo, to to nie jest i nigdy nie był moim kolegą. Normalne osoby i prawdziwi koledzy odróżniają grę od rzeczywistości i może na początku mogli mieć żal że doszedłem do furii, to potrafią zrozumieć że to tylko gra. A szczerze mówiąc każda strona będzie mi odpowiadać w której nie będę z Tobą w sojuszu Smile

Nie martw się o czyjeś życie taka mała rada dla Ciebie i zajmij się swoim życiem bo takie zachowanie jak twoje się leczy, podaj numer konta na który mogę przekazać 1% podatku, bo to można leczyć Wink ew jakiś sms o treści pomagam, koledzy z podwórka również pomogą
Odpowiedz
#32
W sumie bitka bez żadnego gadania jest w stylu furii Big Grin Trzym się Romczo Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości