Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blokada pvp 5lvl +/-
#1
Mam taką małą sugestie, aktualnie mamy blokade na pvp 5lvl +/-, nie jest to do końca najlepsze rozwiązanie, bynajmniej według mnie. Nie lepiej by było poprostu zdjąć tą blokade i zastanowić się nad systemem PK? np. osoba która ubiła 3 osoby z nizszym lvl jest żółta i po zabiciu jej może ileś tam złota z niej wypaść (które straci) a po zabiciu 5 słabszych być na czerwono i po zdjęciu takiej osoby spada z niej jakiś item? Miało by to sens bo każdy jak by chciał bić byle kogo musiał by sie liczyć z tym co może stracić, co myślicie?

Przykład: Dajmy na to ja na 40lvl ide z kims z gildii kto ma 30lvl, nagle jakis 32lvl bez gildii zaczyna bic tego na 30 a ja stoje i patrze , przeciez to jest nie realne, dajmy na to ze nawet dwóch go zaatakuje, ubije ich i dalej musze sie liczyc z tym ze bede oznaczony jako Player Killer (PK) i strace chajs jak ktos mnie ubije. Proste i logiczne.

PS. NIE, FLAGA I WALKI MIEDZY GILDIAMI SIE W TO NIE WLICZA, predzej chodzi o pvp miedzy kims kto jest w gildii a kims bez.
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#2
Chyba z metina taki pomysł wymyśliłeś....
5lv to żadna różnica. Mogę się założyć że za niedługo wprowadzą 10 lv i będzie jazda Tongue
Odpowiedz
#3
niewiem skad Wam sie biora te porownania do metinow czy innego scierwa, mnóstwo gier mmo korzysta z systemu PK i jakos działa to poprawnia i nikt do tego nic nie ma. ale oczywiscie w duelu wszystko musi byc na odwrot Smile
[Obrazek: ta4.png]
Odpowiedz
#4
Po pierwsze bynajmniej to nie przynajmniej, a po drugie to nie Tibia(tak, będę porównywał, bo pomysł jest denny).

Cytat:ale oczywiscie w duelu wszystko musi byc na odwrot Smile
tak, bo to nie jest typowa gra mmo

Osobiście jestem na nie(nie, nie dlatego że lubie zabijać mniejsze lvle, ale dlatego że wprowadziło by to dużo więcej zamieszania niż pożytku - zastanów się a zrozumiesz o czym mówię).
Odpowiedz
#5
Jestem surowo na NIE Smile To zupełnie zmieni klimat gry, w żadnym wypadku nie zbliży klimatu do PVP.
Odpowiedz
#6
Jestem na nie. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości