Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.1 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastępca Admina
#1
Z dniem dzisiejszym zrzekłem się wszystkich praw które miałem. Chciałem podziękować kilku osobom za wspólną grę oraz wspópracę, myślę że trochę dla tej gry zrobiłem, testowałem m.in nowe mapy, serwer który został wprowadzony oraz nowość która pojawi się w przeciągu kilku dni.
Jako pierwszy Seyin. Może w końcu docenicie ile on dla Was robi, gdyby nie on ta gra by nie istniała, myślicie że on na tym zarabia a to gówno prawda. Fajnie się z Tobą gadało, a także pomagałeś gdy była taka potrzeba. Możesz na mnie liczyć ^^
Mr X- dobra mordka z Ciebie, skończyliśmy tak samo Big Grin
Asav- widać że się starasz i dążysz do tego aby ulepszać tą grę. Dużo wytrwałości.
Crispo- dzięki za pożyczenie siekacza na pół roku xD
Highlander- pamietam jak się wkurwiałeś jak zabijałem Cię na yeti albo leśnych na low lv, dobrze sie gadało Big Grin
Ludzi z Elity i Camorry ( z wyjątkiem Developera czyli BlackJokera)

Oraz szczególne pozdrowienia dla:
Moderna- jesteś największa łajzą i chujem, uważasz się za nie wiadomo kogo a jesteś gównem.Niedługo jeszcze padaczki dostaniesz kompa rozjebiesz i Twoja matka kolejne dni na A4 będzie musiała stać.Do tego wyloger i kłamca. Ja uciekałem z uz ? napisalem ze masz tylko bieg i walczyłem , nie uciekalem, Ty tez w stronę wyjścia nie szedłeś. Czekam aż mi to pizdo powiesz w oczy. Jak będziesz kiedyś jechał pociągiem ja wystawie dupe a Ty morde a każdy powie że to bliźniaki. Pozdro ps. Rucham Ci matke
Asner- Dante z poprzedniej edycji ?, ciekawe. Złodziej , lizodup i pizda. Ból Ci ściska dupę bo Twoja matka napierdala już u mnie dniówkę ?. Powiedz niech trzyma poziom dalej to jej dywan pod biurko kupie a jak będzie grzeczna z czasem wywieszę na ścianie jej zdjęcie z podpisem ''pracownica'' tygodnia.
BlackJoker- kolejny złodziej. Dodawanie itemów mówisz ?. Grasz tym swoim łowcą i nawet nie wiesz ile łotr może przejść na cieniu, 40 sek cienia i na ruchu 3 sekundy nie przejdę mapy. Jesteś słaby i padasz ale wymówka jest że dodawałem sobie itemy. Słyszałem że tam razem z laską namiot rozbiłeś przy autostradzie więc tam ogarnij ją albo przywieź mi ją na taczce do piwnicy żeby mi zębami ziemniaki obrała.
Kruk- pizda jakich mało. Za każdym razem gdy widziałem te Twoje teksty i to końcowe ''xD'' miałem ochote wysłać sms'a o treści ''pomagam''
Pozdro Big Grin i dzięki za grę Big Grin


Wiadomości w tym wątku
Zastępca Admina - przez Volf - 04-07-2014, 21:54
RE: Zastępca Admina - przez ImmortaL - 04-07-2014, 22:18
RE: Zastępca Admina - przez flex - 04-07-2014, 22:22
RE: Zastępca Admina - przez jodla332 - 04-07-2014, 22:29
RE: Zastępca Admina - przez malyszo - 04-07-2014, 22:42
RE: Zastępca Admina - przez Nemezis - 04-07-2014, 22:52
RE: Zastępca Admina - przez Avatar - 04-07-2014, 23:18
RE: Zastępca Admina - przez crafter - 04-07-2014, 23:32
RE: Zastępca Admina - przez ImmortaL - 04-07-2014, 23:34
RE: Zastępca Admina - przez ModernWar - 04-07-2014, 23:38
RE: Zastępca Admina - przez Bezimienny - 04-08-2014, 06:07
RE: Zastępca Admina - przez ModernWar - 04-08-2014, 14:16
RE: Zastępca Admina - przez Asdator - 04-08-2014, 16:01
RE: Zastępca Admina - przez Dark Beast - 04-09-2014, 09:50
RE: Zastępca Admina - przez Kos - 04-09-2014, 12:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości