Duel Online - Forum
Kontrola anty-botowa - Wersja do druku

+- Duel Online - Forum (https://www.duelonline.pl/forum)
+-- Dział: O grze (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zmiany w grze/Pomysły na rozwój gry (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Kontrola anty-botowa (/showthread.php?tid=435)

Strony: 1 2


Kontrola anty-botowa - Gees - 03-31-2014

Skrypt, który jest kontrolą anty-botową, a działa tak:

co losową ilość minut (np. 45-60) każdemu graczowi on-line wyskakuje okienko, do którego trzeba wprowadzić losowy tekst (który wyświetli się w okienku). Gdy gracz coś robi (np. expi, kopie, zbiera, łowi), a nie wprowadzi tekstu w ciągu ~trzech minut - zostaje zbanowany na 60/360 dni.

W oknie powiadomień mógłby też po prostu pojawiać się czerwony napis co ileś minut, który należy wprowadzić do okienka z czatem.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie udałoby się do końca zlikwidować botów - ale nikt np. nie odważyłby się odpalić bota gdy nie jest przy komputerze, lub na noc.

Pozdrawiam.


RE: Kontrola anty-botowa - Asdator - 03-31-2014

Nikt nie boci Tongue


RE: Kontrola anty-botowa - Gees - 03-31-2014

(03-31-2014, 17:11)Asdator napisał(a): Nikt nie boci Tongue

Byś się kolego zdziwił Wink


RE: Kontrola anty-botowa - ModernWar - 03-31-2014

No nie wiem ja często odpalam postać i odchodzę od kompa i przychodzę za jakiś tam czas i jakby akurat w tym czasie ta kontrola mnie załapała to bym miał bana.

Ten skrypt musi sprawdzać czy dana postać po prostu stoi czy jest czymś zajęta(zbiera expi) jeśli by to się dało osiągnąć to jestem za


RE: Kontrola anty-botowa - Highlanderr - 03-31-2014

Idiotyzm, dziękuje dobranoc.


RE: Kontrola anty-botowa - Dark Beast - 03-31-2014

jestem za Smile


RE: Kontrola anty-botowa - Gees - 03-31-2014

(03-31-2014, 19:02)ModernWar napisał(a): No nie wiem ja często odpalam postać i odchodzę od kompa i przychodzę za jakiś tam czas i jakby akurat w tym czasie ta kontrola mnie załapała to bym miał bana.

Ten skrypt musi sprawdzać czy dana postać po prostu stoi czy jest czymś zajęta(zbiera expi) jeśli by to się dało osiągnąć to jestem za

Dokładnie to miałem na myśli: jeśli postać by stała i nie robiła nic, to kontrola by nie wyskakiwała/gracz nie musiałby jej przechodzić.


@Highlanderr,

Mógłbyś dać choć jeden argument, który potwierdza Twoją tezę?


Pozdrawiam.


RE: Kontrola anty-botowa - ypsilon - 03-31-2014

Jedyne rozwiazanie przy podanym sposobie to czas na wpisanie >5min, wtedy postac nie bedaca na bocie zostanie wylogowana.


RE: Kontrola anty-botowa - Gees - 03-31-2014

(03-31-2014, 23:06)ypsilon napisał(a): Jedyne rozwiazanie przy podanym sposobie to czas na wpisanie >5min, wtedy postac nie bedaca na bocie zostanie wylogowana.

No i bardzo dobrze pomyślane - całkowicie zapomniałem o auto-wylogowaniu.

Pozdrawiam.


RE: Kontrola anty-botowa - Ice - 04-06-2014

Moim zdaniem to nie potrzebne i tak denerwuje to że co parę minut jest auto wylog . Auto wylog to jest zabezpieczenie autobotowe po co więcej ?