Duel Online - Forum
Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Wersja do druku

+- Duel Online - Forum (https://www.duelonline.pl/forum)
+-- Dział: O grze (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zmiany w grze/Pomysły na rozwój gry (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Propozycja setów wyposażenia dla postaci (/showthread.php?tid=386)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - ModernWar - 02-11-2014

Wg mnie jak to ma być wprowadzone to sklep powinien być zresetowany a eq które już ktoś posiada powinno nie zaliczać sę do tych setów bo teraz kto chce może wykupić eq i sobie już skompletuje co mu się podoba pozatym mówicie że cenny mają być wyższe wiec ktoś kupi teraz a potem sprzeda i będzie zarobek


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - drazet - 02-11-2014

Aj, crafter... W tych setach chodzi o to, żeby zróżnicować itemy, a nie żeby każdy latał z Vikingiem, złotą, krzyżakiem itp itd... Chodzi tu o to, żeby te stare, nieużywane itemy zyskaly na wartości! W ten sposób buildy będą bardziej zróżnicowane, a nie wszystkie takie same.
Po to są zrobione te sety, żeby dać szansę pechowcom i biedniejszym graczom na lepszą grę, a nie żeby czekali na cud aż wydropi im dobra broń...


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Gees - 02-11-2014

Weź tak nie kozacz crafter, bo nie byłbyś taki pies jakby to Twój wróg miał Vikinga, a nie Ty!
Set z Nocnym Smokiem, a set z Vikingiem = bonusy się mniej więcej równoważą, Ty masz coś innego a posiadacz innego setu ma coś innego!
Chcesz bonus z setu z Nocnym Smokiem? Wydrop sobie Smoka! Nikt Ci nie broni. Smile
Zauważ, że każdy będzie miał taki sam bonus. Więc wszystko jest wyrównane. A łącząc jednego seta z drugim, idzie tu osiągnąć cuda Big Grin

___________________________________________________________________________________________________________________________________

nie, twoje wypociny nie dadzą nic xD


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - crafter - 02-11-2014

Dobra ja juz skonczylem. Co mi lezalo na watrobie to powiedzialem. Teraz zobacze czy moje wypociny dadza cokolwiek. Prosze was tylko zebyscie z najlepszych itemow nie zrobili jakiegos badziewia. Mam nadzieje, ze ktos z was znajdzie sie kiedys w tej samej sytuacji co ja i wtedy powie " ej ten crafter to jednak mial racje" Smile

bade idz spac bo juz po 22 a jutro do szkoly


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - drazet - 02-11-2014

Tu crafter chodzi nie o to, żeby osłabić najlepsze itemy, ale żeby wzmocnić te słabe i nieużywane. Nikt nie chce uciąć Vikingowi tego BF'a. Chcemy tym pomysłem wyrównać przepaść między itemami.


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - crafter - 02-11-2014

ALE LUDZIE JA NIE MOWIE O TYCH SLABYCH DO JASNEJ CHOLERY!! MOWIE O SIEKACZU , O TOPORZE ZAGLADY! ONE MAJA W SECIE FAJNE BONUSY A NIE GOWNIANE TAK JAK VIKING ! A co do smoka to akurat ma swietne bonusy nie sadze zeby jakis lotr ktory by posiadal ten set bylby niezadowolony...


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - ModernWar - 02-11-2014

crafter zapytaj panią od historii o równouprawnienie Big Grin


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - drazet - 02-11-2014

Daję się na spokój, nie będę się powtarzać.

PS. porównaj sobie ŁĄCZNE bonusy z setów (czyli z itemów+z setu) i zobacz, co lepsze...


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Gees - 02-11-2014

crafter ale nawet z słabym bonusem masz i tak lepszą broń od setów z toporami, siekaczami, etc...
Widzę że Twój mózg nie ma nawet poniżej przeciętnej zdolności do analizowania troszkę większych planów, schematów, wypowiedzi...

To jest wszystko tak pięknie przemyślane, jak tu może coś nie pasować? Sad
Smutne...


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - crafter - 02-11-2014

dobra i tak za duzo juz pisalem dlatego skonczmy temat vikinga na forum. Jak ktos ma mi jeszcze cos do powiedzenia to zapraszam na pw