Duel Online - Forum
Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Wersja do druku

+- Duel Online - Forum (https://www.duelonline.pl/forum)
+-- Dział: O grze (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zmiany w grze/Pomysły na rozwój gry (https://www.duelonline.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Propozycja setów wyposażenia dla postaci (/showthread.php?tid=386)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Lord Death - 02-12-2014

Ktoś rzucił takim tekstem i ludzie bezsensownie podłapali dyskusję.


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Nigelo - 02-13-2014

Dobra praca. Kolejne rozbudowanie gry Smile


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Bezimienny - 02-13-2014

Wystarczy uważnie przeczytać ten wątek i bez problemu znajdziecie osobę, która powiedziała, że aktualne eq nie wchodzi do setów...

BTW przepraszam wszystkich tych, którzy czekają na obiecane przeze mnie sety dla łowcy - uzbrójcie się jeszcze w odrobinę cierpliwości, do końca tygodnia powinienem je opublikować. Przepraszam za opóźnienie, ale praca to dość ważna rzecz i aktualnie tym się muszę wpierw zająć Wink

Nie sądziłem, że ten temat wywoła tyle emocji i dyskusji...


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - ModernWar - 02-13-2014

Ja tak napisałem bo sądzę że wtedy będzie uczciwie.


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Bezimienny - 02-13-2014

Przecież Seyin napisał wprost, że jeśli sety wejdą, to na wszystkie itemy, więc dalsza dyskusja na ten temat mija się z celem. Zresztą większość itemów da się w miarę łatwo wydropić, więc jeżeli nawet ktoś wykupi je i będzie chciał sprzedać za kwotę, która ci nie odpowiada, po prostu idź i sobie tego itema wydrop. W grze chyba przecież chodzi też i o to, żeby samemu do czegoś dojść, prawda?


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - ModernWar - 02-13-2014

Chodzi o to że chyba chcecie żeby ceny tych słabszych itemów się zwiększyły u thomasa gdy zostaną wprowadzone sety więc osoba która wykupi teraz itemy zyska potem.


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Bezimienny - 02-13-2014

Nie, nie chodzi o podwyższenie cen, tylko o zwiekszenie użyteczności przedmiotów.


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - ModernWar - 02-13-2014

To też ale na początku gry jak się wydropi tarczę pająka jest warta 600k nie mówiąc o lepszych itemach. Teraz gdy się wydropi dużo lepszy item jest warty 2 razy mniej niż pająka
gdzie tu sprawiedliwość ?


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - Sylverio - 02-14-2014

(02-12-2014, 12:18)crafter napisał(a): Cwany jestes bo nie masz nic wartosciowego w eq Wink to moze zrobmy 4 edycje od razu i wtedy bedziemy kompletowac wszystko od nowa... modern moim zdaniem ceny w sklepie sa i tak wysokie wiec nie sadze zeby ktos np kupil lodowy miecz za 2,5m albo ognisty miecz za 5m ;d


W tym akurat Crafter ma sporo racji, ktos mi zaraz powie ze sie napocil przy wbijaniu lvl - ale prawda jest taka że te itemki naprawde zmienia gre i mozliwosc rozbudowy więc, dlaczego nie zresetowac DUELa i wystartowac z kolejna edycja ktora to naprawde pokaże jaką to wielka innowacją jest ten pomysł?

Już widze ten napis. IV EDYCJA - DELUX ( pół żartem pół serio) Big Grin

Jestem jak najbardziej za pomysłem wprowadzenia Setów. Ale wydaje mi się że reset byłby równie wskazany ( załatwił by problemy ktore wskazują niektorzy gracze ).


RE: Propozycja setów wyposażenia dla postaci - crafter - 02-14-2014

Milo ze ktos mnie poparl tylko akurat zle odebrales moj przekaz xd 4 edycja bylaby w tym momencie najgorszym rozwiazaniem xd ilosc itemow w sklepie mozna zredukowac i tez bedzie trzeba od nowa je lotac Wink