Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Gdzie są te dwie nowe mapy w kopalni kryształu jak tam dojsc
avatar
Wiadro, zadna sciema. Po co mialbym klamac ^^
avatar
Seyin kiedy nowe mapy?
avatar
Sprawa dotyczy się też szlamowców i tarantul, te moby zostały usunięte w celu naprawy bądź innych podobnych czynnikow
avatar
A po co quest na nie? :d
avatar
Nie ma ich w grze.
avatar
Ktoś posiada wiedzę tajemną nt. gdzie są kuwa królowie krasnali?
avatar
Siema, powoli coś się dzieję, ale idzie niestety to bardzo mozolnie.
avatar
Siema czy ktoś to w ogóle nadzoruje? Miał być palladyn i nie ma
avatar
ta dobra sciema XD
avatar
Przy wrogu znalazłeś: Oko Zielonego Smoka ^^
avatar
Kupię eq na lotra PW
avatar
Dobra ludzie spokojnie, po kolei się ustawiać :d
avatar
normalnie tłumy xD
avatar
To co wraca ktoś do gry razem ze mną ?Smile
avatar
Hehe to ładnie Big Grin
avatar
Wariacina , Zabójstwa 75 Honor 924 XDXDXD Ładnie ktoś honor nabijał haha XD
avatar
Jeżeli Ci tak odpowiada to widać jak się interesuję XD
avatar
Problem jest taki, ze tylko seyin z gm sie "interesuje" grą. :C Brak kogos kto ma wiedzę i chęci. Ja panelu na itemki nie mam wiec nie jestem w stanie zrobic nic innego jak tylko podeslac je pod nos adminom. Ja tez nie mam juz cierpliwosci zeby co chwila pisac czy itemy zostaly dodane bo i tak dostaje odpowiedz ze sa dodane.
avatar
Witam. Chcialbym przedstawic sytuacje tej gry. Otoz byly obiecane nowe mapy i moby oraz nowe itemy. Wiec zgadza sie mapki i maby sa, ale itemkow jak nie bylo, tak nie ma mimo zapewnien. Dodatkowo do maksymalnie konca lipca mial byc update...a cisza ze strony administracji, hmm klamstwo na klamstwie. Wbilem na nowych mapach okolo 4kkk expa i procz mikstur nie wypadlo nic, czy aby na pewno mam takiego pecha ?? nie sądzę.. Zbieralem mikstury od okolo 2kkk expa i sprzedałem je dzisiaj za okolo 40kk platyny. Czy to duzo ? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Tyle mikstur i ani jednego itemka co?? Mimo ze rzekomo sa wprowadzone do gry Smile) W takim wypadku sprzedam Łowce 183 poziom , 325kk platyny z full EQ, w miedzy czasie mozliwe, ze juz z braku laku bede robill questy, ktore nie byly robione od 80 poziomu. Chetnych zapraszam na PW i czekam na odzew administracji w celu rozwijania gry.