Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Da się da i bez straty hp tez sie da Smile tylko ze dłużej schodzi Smile
avatar
czas ok 10 min Smile co sie nie da jak sie da ! Big Grin
avatar
strata ok 200hp, 80 lvl z bardzo dobrym eq
avatar
Potwor Herszt zostal zabity Otrzymujesz 1233000 /1233000 (100%) punktów exp Przy wrogu znajdujesz 100060 sztuk platyny
avatar
herszt bije od 1- 4 ran na odleglosc Wink i woli stac i bic po 1 z daleka niz podjesc Smile dla lowcy spoko Smile
avatar
az pojde sprobowac tego herszta zajechac Big Grin
avatar
ma kros itemy na knechta na sell??
avatar
ziomek nie umie czytać ze zrozumieniem Smile napisałem że potrzeba ogarniętego eq i kogoś kto ogarnia Wink plecak żarcia? no nie koniecznie, może kryształowe flaszki Smile i na cały plecak na 90 lvlu ubijesz z 3 herszty Smile
avatar
I plecak żarcia Smile
avatar
Majster na 90 lv spokojnie się da radę ale trzeba trochę poświęcić czasu na zabicie Wink
avatar
to tak ze 130lvl? i z 100 ran zadawanych??
avatar
Ja też bym chciał to widzieć Smile
avatar
balonek chetnie bym Cie zobaczyl jak na 90 lvlu herszta lowca bijesz :0
avatar
jak masz dobre eq typu refleks i itemki na łowce i rzecz jasna dobrze rozwiniętego łowcę to już na 80-90 zabijesz Smile
avatar
Pytanie za milion punktow na jakim lvl dam herszta zabic bo mam questa i nie chce mi sie isc tak daleko :p gram łowcą
avatar
Może błąd autowyloga tak jak z Gio Smile
avatar
Kilo Ty to na PW nigdy nie odpisujesz? kumam kilkanascie godzin on line może męczyć no ale na hej odpisz chociaż
avatar
Bizonie nie wiem jak Ty ale ja grając na Mozili nie widze statystyk butów w sklepie sp mam tylko opis ile dodaja do ruchu
avatar
Idź do sklepu za sp i tam wszystko masz
avatar
Skrzydlate buty - celnosc 6, sila 2, moc strzalu 3, hp 12