Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Siemanko, kupie platynke na s1 na start moge cos kupic za 20psc pozdro
avatar
Elo, gra ktoś jeszcze? xd
avatar
jak Seyin skonczy nowy silnik pisac ;p
avatar
Kiedy reset?
avatar
gees usunieto mi postac jak mialem 82 chyba ;x
avatar
tak dobrze pamiętaszWink lecz ja miałem juz wtedy 18latWink czas mijaWink wspomnienia zostają...
avatar
Szpon mi pokazal duela w 2007 haha Big Grin mialem wtedy 9 lat
avatar
pierwsza edycja rayman ;P hmm NIKE byl w pierwszej edycji napewno Big Grin 55 lvl wbiles? crafter Ty chyba tez? cos kolo 70 lvl Tongue
avatar
Poprzednia edycja WadeR pozdrawia Smile
avatar
moze i kosiles a fakt jest taki ze ludzie knechty porobili bo kazdy myslal ze seyin od razu wrzuci mu boosta Wink ciekawe ze w poprzednich edycjach nawet nikt nie znal twojego niku bo byles nikim Wink
avatar
buaCHa xd
avatar
Nie odpowiadam za inne osoby poza mną więc idź rób eventy tam giga kozackie Smile
avatar
Jakie cyrki ? Tak Tak płaczcie dalej że was kosiłem wszędzie ^^
avatar
shaco jak takie cyrki odstawiasz ze swoja ekipa to sie nie dziw ze ludziom sie odechcialo grac Wink poza tym jest lato... jest wiele innych fajnych rzeczy do roboty niz pocenie sie przed kompem Wink
avatar
Nikomu nie dogodzisz duel to gra na tydzień max dwa i pa pa
avatar
chodzi o to zeby kazdy ruch kazda akcja mialy duze znaczenie w pojedynku
avatar
jak dojda wszystkie itemy itp to ta gra staje sie rzeczywiscie dynamiczna ... ALE czy na tym polega gra turowa?
avatar
lotr byl szszybszy od knechta ale tylko dlatego ze na biegu mial 3 sek czas akcji a teraz? knecht ma 4sek czas akcji bazowe...
avatar
eq i exp na tyle slabe ze zeby zrobic dobrego knechta zaslone/bf trzeba poswięcić maaaase czasu Big Grin
avatar
w takim stopniu ze po dluzszym czasie max lvl to 40 a nie 150... zeby ludzie ktorzy troche mniej grają np na 25-30 lvlach tez mogli powalczyc Big Grin