Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
potwierdzone info 22 30
avatar
Postaram sie dzis zrobic event w przedziale godzinowym od 22 do 23. Daje info wczesniej ale jesli cos sie zmienie to dam o tym info na forum
avatar
mysle ze wiekszosc i tak jak jest w domu i siedzi na kompie to na tego duela zajrzy Big Grin a wole zrobic event nawet taki mniejszy ale zeby byl Smile
avatar
teraz mam tez mozliwosc pisania na czerwono w grze do kazdego wiec taka informacja bedzie sie swiecic przez ok 1h-2h w grze
avatar
Musisz musisz ;D nic nie musze Big Grin
avatar
Musisz trochę wcześniej dawać info?
avatar
postaram sie Smile
avatar
jest opcja zeby dawac o tym info na discordzie? tutaj nie przychodzą powiadomienia i jak ktos nie siedzi na forum na biezaco to nie wiadomo czy jest event : /
avatar
i uprzedzam, tak to zwyle bedzie wygladac ze info o mniejszych eventach beda dawana chwile przed poniewaz nie zawsze jestem dostepny z wieczora
avatar
standardowo swiatynia bursztynu
avatar
Jakby ktos byl zainteresowany to dzis bedzie event o 22 30. Przepraszam za pozne info ale nie bylem w stanie sie wczesniej okreslic
avatar
shaco wiem ze probujesz byc smieszkiem, ale poki co jestes tylko zalosny Smile Nastepnym razem chetnie zamkne Ci swiatynie przed nosem, zebys czasem nie stracil cennego czasu na latanie po kopalni.
avatar
Tylko czemu wypowiadasz się jeśli praktycznie nie brałeś w nim udziału? Co Ci nie pasowało?
avatar
Wolność słowa jest , wypowiedziałem się na ten temat to nie była krytyka tylko moje odczucie co do eventa . Więc się nie spinaj bratku Smile
avatar
Shaco to jest takie samo zero jak i Balon
avatar
zapewne ty bys zrobil lepszy. Poczekaj kilka lat az zaczniesz cokolwiek znaczyc dla tej gry to moze dostaniesz mozliwosc robirnia eventow.
avatar
shaco skoro Ci sie nie podobalo to nie przeszkadzaj innym nastepnym razem
avatar
Lord Gilmord Gratulacje... Zaatakował mnie a jak cień sie skończył to dał wyloga Wink poZDro
avatar
Mierny
avatar
jak tam event udał się?