Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Seyin kiedy udostępnisz obecaną listę dropów na s2? Smile
avatar
Zwykła szmata z tego balona i tyle
avatar
skoro wszystkie dowody sa jednoznacze to chyba nie problem kogos ukarac
avatar
Jakie nadużycie? Podanie hasła jest dobrowolne, trochę mylisz fakty
avatar
Owszem,ma,sporo,do,rzeczy.Wustarczy,ip,osoby,ktora,logowala,na,konto,i,wszystko,jest,jak,na,tacy.Regulamin,wiekszych,gier,mowi,ze,kazdy,odpowiada,za,swoje,konto,ale,za,naduzycie,i,tak,leci,ban,tutaj,powinno,być,to,samo
avatar
Liczba graczy nie ma tu nic do rzeczy Wink Albo ktoś ma własne bezpieczne konto, albo współdzieli je z innymi osobami i potem ponosi tego konsekwencje gdy Ci okażą się niehonorowi Wink
avatar
Dlatego,administracja,majac,dostep,do,wszystkiego,w,tak,zwiezlym,gronie,graczy,powinna,interweniowacSmile
avatar
Nazywajmy sprawy po imieniu - rozdawanie hasła do postaci prędzej czy później skończy się kradzieżą Smile
avatar
jest do zrobienia pelno rzeczy ktore wystarczy wpisac w tabelke i kliknac ok Wink ale chyba jest to nierealne w przeciagu pol roku
avatar
Alask o czym Ty mowisz ;D zauktualizuj lepiej poradniki Smile
avatar
moje konto na s1 tez cale okradl -.- nawet szkoda mi go wyzywac Wink
avatar
zabral itemy by sprzedac gdyz pewnie znow ktos chory w rodzinie albo sam on Big Grin
avatar
W jaki sposób Cię oszukał i na jakie itemy/platyne
avatar
Oficjalnie postać Lays łowca 81 lvl kończy grę jako że przez Daryl/Asner/BALON zostałem oszukany i okradziony a administracja nic do tego nie ma pozdrawiam i uważajcie P. S 1K Platyny za każdą jego głowę xd wiecej warta nie jest
avatar
Balon,jako,ze,nie,moge,pisac,priv,a,widze,ze,tutaj,jestes.Nie,dalem,wyloga,tylko,mnie,Shaco,zabil
avatar
Serio uważacie ze najpotrzebniejsze było usuniecie ramki z zywiola wody?
avatar
Otwierajcie już kopanie !!!!!!!!!!!!!
avatar
To zdecydujcie się, mamy poświęcać czas wolny na robienie update'ów i contentu, czy eventów, bo to zasadnicza różnica Wink
avatar
zajmujesz sie poprawa grafiki kurtki ćwiekowanej, której nikt nie używa zamiast zrobic eventWink
avatar
A co z mobami takimi jak król krasnali. tarantule? upiór itd?