Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
poczekam az sie covid skończy, grzecznie SmileSmile
avatar
siedz grzecznie i czekaj Smile
avatar
tyle lat mineło a dalej to samo, konkrety panowie, mamy juz troche lat a nie wieczne czekamy i takie pierdolenie
avatar
bedzie s2.duelonline.pl '_
avatar
nopyk no juz takie dzialania sa tylko czekamy na aktywowanie Smile
avatar
hej, jesli to nie problem to piszcie o tym co sie dzieje na discordzie, stronie glownej gry, albo chociaż faktycznie tutaj na shoutboxie
avatar
odpalcie drugi server, nawet jakby 20 ludzi gralo, kazdy rzuci po 20pln czy ile tam trzeba i sie troche pobijemy Tongue
avatar
Bedzie notka z konkretna data w momencie jak juz bedzie postawiony drugi serwer bo poki co caly czas czekamy na maila od dostawcy...
avatar
A będzie jakaś notka od Seyina na temat zmian ?Smile
avatar
ogolnie zostanie usuniety bonus exp 200 % i mam nadzieje ze dopracowane wszystko bedzie juz do piatku Smile
avatar
nie liczmy tutaj na zmiane typu paladyn czy jakies kuznie bo kazdy zna realia tej gry i jej adminow i po prostu sa to rzeczy ciezkie do ogarniecia przez jedna osobe ktora programuje Wink Milo by bylo jakby wszyscy co znaja jakies bugi dali znac w pw, bo szkoda zeby kilku kretynow zepsulo frajde reszcie grajacej uczciwie Wink
avatar
wydaje mi sie ze i to i to Smile dropy zostana pomieszane i te ktorych dotychczas nikt nie dropnal jak np gwiazdka beda juz leciec z innych mobow Wink
avatar
crafter, PVE czy PVP?
avatar
Oficjalnie! Trwają zaawansowane prace nad odpaleniem duela na drugim świecie Smile Wiecej info na dniach Smile
avatar
haavek wlasnie stales sie jak netflix xD
avatar
hahaha xD
avatar
Tylko tym razem dobrze sobie postać rozwiń żebyś nie płakał
avatar
netflix juz przeorany
avatar
jestem za Wink
avatar
Dobry pomysł