Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
avatar
no jak chuj ;x Seyin odpal drugi serwer i tyramy od 0 ;d
avatar
Taka nowa edycja by siadla, nie gadajcie ;d
avatar
Dawać nowe mapy i moby xd
avatar
co kwarantanna w chalupie
avatar
dawac jakies eventyyyyyyyyyy
avatar
A co 250lvl mam wjebac czy co ?Big Grin
avatar
Ej masakra ... Duelowi nawet koronawirus i kwarantanna nie pomaga xD
avatar
co tutaj taka cisza?
avatar
ale niech seyin zorganizuje turniej na uz
avatar
nakrecajcie ludzi zeby sie zalogowali
avatar
dawajcie powalczmy wszyscy w niedziele na fladze;D
avatar
On chyba nigdy Big Grin
avatar
A kiedy pisales na trzezwo xD?
avatar
W Australii susza i pożary, także spoko sztaba, podeślę Ci niezbędne rzeczy do życia w związku. Tak uprzedzam wszystkich, piszę podchmielony xd
avatar
nie wiem juz co z tym zrobicie ale boli mnie jak wchodze i jest 0 online
avatar
Misiek nadal ma 2 bugi ktorymi nie chce sie podzielic bo nie dostal od seyina tego czego sobie wymyslil ;x Wiec powiedz mi jak z tym walczyc ?
avatar
Bugi to troche nieodlaczny element tej gry i czasem mozna powiedziec ze sa traktowane jak artefakty ktore madrze wykorzystywane sa ciekawym elementem tej gry. I choc to co mowie nie jest dobre to jednak tak bylo jest i bedzie :C
avatar
a co do bugow to narzekasz ze sa ale ostatni jestes do ich zglaszania Smile Ale nie tylko ty bo kazdy z nas ma cos na sumieniu Big Grin nawet Seyin xD
avatar
Wiadro po czesci sie z Toba zgadzam Wink Musisz wbic sobie jednak do glowy jedno Smile Twoje gadanie o resecie nic tu nie da bo Seyin powiedzial ze resetu nie bedzie, wiec trzeba sie z tym pogodzic. Ciagle czytam w twoich wypowiedziach, ja to , ja tamto , ja owamto... Duel nie jest gra pod jednego gracza ktory ma ego jak stad do australii, tylko trzeba wziac pod uwage zdanie innych Smile