Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Itemki na targu okazyjne ceny, zapraszam Smile
avatar
.:|Awansowałeś na 153 poziom|:.
avatar
Kopiuj nadal, a next edyszyn na pewno coś zmieni xD
avatar
a Wy chcecie dalej kurwa ta smieszna edycje ciagnac gdzie powinna byc juz dawno na amen zapomniana
avatar
nawet teraz sie moge zalogowac i wszystko do sklepu sprzedac bo to nic nie warte ludzie sobie kurwa kopiowlai itemy
avatar
to te eq co mam i co kazdy dropi to dla mnie nic nie warte
avatar
i co sie dzialo w tej edycji
avatar
ale patrzac na to ile kurwa bugow bylo w ted edycji
avatar
a co ja kurwa nie wlozylem czasu?
avatar
OK
avatar
Nie mysl egoistycznie, bo jest kilku ludzi, ktorzy wlozyli w ta edycje bardzo duzo poswiecenia, i moze nie koniecznie zalezy im na tym, zeby flagi byly jak dawniej Smile
avatar
wiec ja Ci powiem tak jezeli takim tokiem idziecie i jest fajnie ze graja 3 osoby na przemian to git, ale ja juz pod tym nie podpisuje a zanim ten "nowy serwer " ruszy w co i tak watpie patrzac na postepy w pracach
avatar
kurwa gosciu kazdego 1 na 1 rozpierdalalem i pewnie dalem bym to zrobil chociaz nie mam eq nowego "pizdo" bo inaczej nie moge powiedziec
avatar
ale Ty niedojebany jestes xD jezeli uwazasz ze nie gram bo mam cos zle postac zrobiona
avatar
Wiadro, skoro dostalem informacje, ze resetu nie bedzie, to chyba dobra dla niego alternatywa jest wprowadzenie drugiego serwera. Rusz jeszcze troszke tymi swoimi zwojami ktorych nie przepaliles;D Nie mysl egoistycznie, bo jest kilku ludzi, ktorzy wlozyli w ta edycje bardzo duzo poswiecenia, i moze nie koniecznie zalezy im na tym, zeby flagi byly jak dawniej Smile
avatar
a u pokera skryty i unik jest rozwijany i chłopy domagają się resetu xD bo nie myśleli wcześniej, że będą nowe itemy xD
avatar
I btw. Wiadrowi pomógłby teraz reset bo po prostu w tej edycji za dużo X w atak dał lub odbicie i zjebał sobie postać XD teraz z tą wiedzą i nowymi itemami za sp, dałby poprawnie w siłę xDDDD
avatar
Wiadro j*ebni się 2x o sciane głową... Twoje myslenie o resecie mnie rozpie*dala xD Ta wroca na 2d i dalej ta garstka co tu zaglada obecnie bedzie grac. Wiec ch*j Ci w ten reset Big Grin dodajta limit jakies nowosci i niech gra sie toczy dalej :-) z checia powalcze o flagi na takim high lvl. Bedzie o wiele ciekawiej :-)
avatar
zrobcie ten dzienny limit i reset i mozna grac wtedy bo teraz to na forum wiecej ludzi wchodzi niz do gry h
avatar
nikt nie wroci do gry bez resetu a ta garstka co jest to prosze Cie