Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No i elegancko Big Grin tak powinno być Smile bo cioty co sobie latają bez gildii i mają bonus to chyba nieco niesprawiedliwie Smile albo jesteś wojownikiem i walczysz o expa albo ciotą (lord ball) odchodzi z gildii i expi Big Grin
avatar
Co do bonusu z honoru bedzie tak jak mowi asner, bonus za honor bedzie aktywny tylko w momencie jak dany gracz jest w gildii Smile
avatar
lul XD
avatar
250kk do lvla Smile
avatar
jak juz nie chcesz sie bic i nie walczyc pvp to nie masz tego bonusu ktory zdobywasz walczac pvp proste Wink
avatar
jedyne rozwiazanie Wink
avatar
jezeli by tak mialo byc to honor musial by sie resetowac po opuszczeniu gildi
avatar
glupi jestes
avatar
Skoro ktoś ma niby te 300 honoru i ileś tam % bonusu do siły to powinien ten bonus być aktywny podczas pobytu w gildii, a nie że ktoś sobie nabije 500 honoru wyjdzie z gildii i nadal ma bonus Tongue
avatar
A ja znam bug inny Smile dlaczego bonus honoru działa skoro ktoś nie jest w gildii? :>
avatar
Hej nawet się nie spodziewałem że dalej może być jakiś bug z targiem, volf a propo gwiazdy 15 atak 10 sila 10 obrona Smile
avatar
Ale w sumie ktoś może znać mechanikę gry od podszewki i wiedzieć jakie są błędy Smile
avatar
Dobrze, że naprawione bo dalej by ludzi oskarżał, o BUGI o których nikt pojęcia nie ma Smile
avatar
bugonline.pl Like
avatar
bugonline.pl Like
avatar
Dzieki
avatar
Bonusy i pochodnia oddane, bug naprawiony Smile
avatar
bugonline.pl
avatar
LOL :]
avatar
Mam buga zmieniłem nazwę gracza i skasował mi pochodnie i bonusy za pd