Duel Online - Forum

Pełna wersja: Nowa Edycja - jak ma wyglądać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(12-20-2014, 11:44)Dark Vego napisał(a): [ -> ]Ja osobiście nigdy nie grałbym w coś co ma za chwilę ruszyć od nowa bo to strata mojego czasu i nerwów

Gdyby to co napisałeś było prawdą, nie grałbyś w trzy różne edycje duela, a teraz nie czekałbyś na czwartą. Co więcej, nie oddałbyś/sprzedałbyś żadnej postaci i nie zaczynałbyś gry od nowa. Bez urazy Vego, ale Twoja historia gry w duela jest totalnym zaprzeczeniem tego co napisałeś w tym poście.

Resety były, są i będą wpisane w tę grę, czy wam się to podoba czy nie. Problem w tym, że nigdy nie były oficjalnie zapowiedziane i były traktowane jako konieczność do reaktywowania gry. W międzyczasie gra za każdym razem stała odłogiem przez kilka(naście) miesięcy i traciła w tym czasie graczy.

(12-20-2014, 11:44)Dark Vego napisał(a): [ -> ]Dopóki nie ściągnie się większej ilości nowych graczy i nie 20, 30 tylko ponad 50 to gra będzie miała sens i to co robi Asav z Seyinem też będzie miało sens, bo mają fajne pomysły i możliwości rozwoju gry, ale ich praca jest syzyfową pracą jak mają być ciągłe resety i grać ma 10 osób. Szkoda ich trudu, lepiej niech dadzą każdemu 50lv średnie eq (itemy krasia, nok, iluzje, kieł misia, ognisty pierścień), usuną moby i zrobią jedno wielkie PvP, bo chyba o to większości chodzi

Pomysły to jedno, a realizacja to drugie. Przez całą 3 edycję nie pojawiła się żadna zmiana, po której ludzie zaczęliby więcej grać. Były jedynie eventy z expem/dropem, które fakt, działały, ale z efektem jojo - po wyłączeniu bonusa serwer świecił pustkami.

To co napisałeś w reszcie posta to oczywiście prawda, ale jednocześnie utopia - nigdy nie nastąpi. Każdy by chciał super reklamy, regularnych nowości itp, ale trzeba być realistą - póki co resety były jedynym narzędziem, żeby ponownie przykuć zainteresowanie graczy.

Zdaję sobie sprawę, że pomysł ze stałymi resetami (btw nikt nie mówił o 3 miesiącach, bo to zdecydowanie za często) ma swoje wady, ale proszę, osoby przeciwne temu pomysłowi, powiedzcie - jak sobie wyobrażacie duela za powiedzmy pół roku, kiedy serwer znowu będzie (bo wszyscy dobrze wiemy, że będzie) świecił pustkami, a na flagę będą się logować 2 osoby. Gwarantuję wam, że albo admini dadzą sobie spokój albo po kilku miesiącach stagnacji znowu będzie reset. Tyle, że w międzyczasie odpadną kolejni gracze. Żadne sety, siedziby, targi, upiory tego nie zmienią, bo to tylko dodatki i każdy kto gra w tę grę dłużej powinien zdawać sobie z tego sprawę.
W każdą z trzech edycji grałem, bo nigdy od początku nie było założenia o ew. resecie, a jeśli pojawiał się pomysł resetu to nie wiem czy zauważyłeś ale przestawałem grać Smile Czwarta edycja jak super by nie była, ja grać niestety nie będę z różnych przyczyn, napisałem tylko co o tym wszystkim myślę i wydaję mi się, że większość się tu ze mną zgodzi Wink
To i ja dorzucę swoje 2 grosze.

Jeśli nie ma zasłony to w tej edycji musi być! Ta gra wiele traci jak nie da sie w ten sposób rozwiać postaci i właściwie duża cześć itemów jak tarcze i płaszcze są bezużyteczne.

Zmniejszenie drastycznie dropu najlepszych itemów, żeby nie było, że za miesiac kazdy lata z full eq. Naprawde uważacie ze wprowadzenie ograniczeń levlowych dla itemów jest dobre? Nigdy nie mieliście tak, że specjalnie siedzieliście na silniejszych mobach mimo ze exp/h był mały tylko po to, żeby wydropić coś fajnego ?

Chciałbym też, żeby dało sie czuć, że tą grą sie ktoś interesuje i nie wyglądało to tak, że serwer zostaje właczony i gramy, tylko wprowadzane są na bierząco jakieś zmiany i eventy.

Więcej przywilejów dla gildii posiadającej flage. Sam wampir nie wystarczy tylko przydały by sie jeszcze ze 2 mapki z takim potworkiem jak wampir i jakieś bonusy jak +10% do expa czy dropa, albo coś w ten deseń.

No i reklama gry. Jeśli autorzy nie maja czasu zareklamować gry to możemy zrobić to MY! Niech ktoś napisze jakiś fajny tekst opisujący grę, aby każdy z nas mógl go gdzieś wkleić. Każdy z nas gra w inne gry i są fora na których mozna by było za reklamować tą gre. Kilka osób na pewno sie zainteresuje i moze wciągnie na dłużej, a to tylko na plus dla nas.


Jeszcze myślałem zeby wprowadzić jakąś wiekszą ilość expa potrzebną do w bicia kolejnego poziomu np powyżej 100 lev. żeby nie było takich rozbieżności w walkach o flage, ale pewnie wszyscy zaraz sie oburzą.
Może w 2004r ta gierka była pro, ale teraz to kwadratowe gówno porównując do innych MMO, RRG. Od 10 lat nie zauważyłem żadnej zmiany... Już nawet w Metinie dodano nową postać !
*********** *********** a dobrze bylo ... trzeba bylo zostawic i dodawac co miesiac cos nowego a nie przerwe robic.
przerwa jest po to żeby silnik gry usprawnić dzieki czemu administratorom będzie łatwiej nowości do gry wprowadzać
hilomee ta grafika sprawia ze ta gra jest unikalna Smile Chcesz to idz grac w metina ktory podobny jest do setek innych gier mmo Wink
A nie skończy się na tym, że wszyscy będą tylko biegać łowcami ewentualnie łotrami full cień/siła ciosu, skoro obrony w tej edycji nie będzie jak również zasłony?
Nie ma zasłony, ale jest specjalizacja dająca unik.
tak i na pewno ktoś będzie pod nią budował postać.
Stron: 1 2 3