Duel Online - Forum

Pełna wersja: Ułatwienie dostępu do jedzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Sklepikarzy bym nie dawał, od tego jest TARG, to że gra mało ludzi i jedzenia nie ma na targu to nie jest powód, żeby na siłę dodawać sklepikarzy, bo jak grało po 20 osób, to było po 5000 igramów na targu i dostęp do jedzenia był ok. Nie możemy zmieniać gry w ten sposób, bo gdy znów zacznie więcej osób to TARG będzie bez sensu Smile
Targ to źródło dochodów dla wielu początkujących, możecie się ze mną nie zgodzić ale taka prawda, bo na łowieniu i wystawianiu na targ wyłowionych okazów dorobiłem się 4.5kk , a to chyba, nie jest mało ? To były oczywiście czasy gdzie w grze było koło tych 10> które aktywnie expiły.
Więc TARG powinien zostać utrzymany..

Gra musi być lekko trudna ! Ale mimo wszystko powinno zostać zniesione te 7 sekund "bezruchu" (blokada ataku) po wejściu na mapę, skutecznie by ułatwiło to exp ;>

Scalanie porcji, scalanie zielska i scalanie mikstur mogłoby w znaczący sposób ułatwić grę, lecz to gracz powinien dostać wybór jak chce i co chce scalać, czy będzie to trudne w kwestii technicznej ? Można nazewnictwo własne dodać ?
1. 10+ ( w tym miejscu mamy 10 porcji)
2. 10+ ( w tym miejscu mamy 5 mięs)
3. 15+ (mamy 5 porcji i 5 mięs)
4. 20+ (mamy 10 mięs)
5. 25+ (5 kryształowych flaszek )
6. 30+ (3 mięsa, 3 igramy, kryształowa flaszka, 5 jagód)

Sklepikarze i ich kramy? po co jest targ?
Ludzie dajmy zarobić tym co będzie się chciało zielić i wszystko wystawiać Wink
Poświęcą oni swój czas na to byś Ty na expowisku miał ciągły dostęp do pożywienia !
Wszystko fajnie z tym ze od wylaczenia expa za wydobycie nikomu już sie nie chce zielic i mówić a targ jest Pusty...
ale czy to nie ty plakales najbardziej zeby wylaczyc exp z zielenia? to teraz nie narzekaj ze masz targ pusty ;]
No Vego wiem ze do końca pięćdziesiątej edycji duela będziesz miał do mnie ból dupy o to ale przecież większość z Was mówiła ze zieli dla zdobywania punktów a nie dla expaSmile wiec nie wiem w czym problem?Smile
Jak nie wiesz w czym problem to po co piszesz " Wszystko fajnie z tym ze od wylaczenia expa za wydobycie nikomu już sie nie chce zielic i mówić a targ jest Pusty..." jak dla mnie to jest bol dupy Smile

Najpierw narzekales, ze ludzie tylko ziela bo jest exp, teraz narzekasz ze nikt nie zieli i targ jest pusty i przypuszczam ze jak cos zostanie zmienione/dodane to tez bedzie Ci zle, taka mentalnosc ? Tongue
wiecej hp, i wolalbym nie robic hotkeya na zarcie bo wygra ten ktory ma go wiecej :C.
7sekund wywalic, zarcie pogrupowac, zmienic gildie na stary wyglad bo od tego mi sie rzygac chce... strona glowna fajna ale gildie w ogole nieczytelne i slabo to wyglada ;p
Proponowalbym jedna specjalna flage w tygodniu ktora by zmotywowala ludzi do uczestniczenia w niej np bonus 10% kazdej statystiki(hp,atak,sila) na caly tydzien. Zeby chociaz na niej sobie powalczyc jak za dobrych czasow tej edycji Smile.
Co do targu, sprzyja on graczowi jednak jak spojrzec na to z innej strony, widac ze nie ma w nim logiki ;d zeby cos kupic na targu trzeba w nim byc xD sklepikarz nie pojdzie za nami na expa Wink w tym momencie knecht ma 2 skile ktore wyszly z uzytku ... podwojna zaslona i regeneracja (za sprawa zarcia na targu), wiec albo zmienic targ albo regeneracje Smile np na 1 poziomie skila 100 % szans na uleczenie od 1 - 5 hp, na 2 poziomie 100% na 1-10 i tak dalej ;p wtedy bedzie sens go uzywac , a na malych lvlach gdzie tego hp jest mniej jakos to zredukowac ;d dalem pomysl a jesli sie spodobal to trzeba go dopiescic xD

A co do ludzi wystawiajacych zarcie to mysle ze jak komus bedzie zalezalo na tym zeby szybko zarobic na eq za sp to psiedzi kilka dni na zielarstwie i po problemie ;d Chociaz poki co widze samych zebrakow ktorzy licza na litosc wyzszych lvli Smile
Moze po prostu dodać skill regeneracja na wszystkie profesje?
właśnie, zamiast skilli podwójna zasłona i regeneracja u knechta zostawić regenerację i dorzucić jakiś inny skill, a u łotra zamiast skillu unik dać regenerację z leczeniem jak napisał wyżej crafter, znieść blokadę, oraz inne wymienione rzeczy przez craftera Smile
Brand, regeneracja to skil knechta, lotr ma latwo expic wiec zeby sie wyrownala przewaga w szybkosci wbijania expa na 1h musi skoczyc do wsi po zarcie ;p

a w ogole co z siedzibami ?
Stron: 1 2 3