Duel Online - Forum

Pełna wersja: Brak nowych graczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wydaje mi się, że grze zdecydowanie brakuje reklamy. Mam wrażenie, iż nie ma w ogóle nowych graczy.
Jednakże pomysł z przyspieszonym expem na niższych poziomach to strzał w dziesiątkę.
Nawiązując do obecnej sytuacji duela i słabej reklamy, to nigdy nie zapomnę wydarzenia sprzed ponad 5 lat. Była to pierwsza edycja. Grałem sobie, byłem w wiosce i nagle pojawił się nowy gracz ze znanym mi nickiem. Okazało się, że była nim osoba z mojej klasy Big Grin Choć nigdy jej nie mówiłem o tej grze. Gdy zapytałem się, jak to się stało, że znalazł tę grę, to odpowiedział, że wyszukał w google. Frazy już nie pamiętam, być może było to gra fantasy.
Piszę tego posta, byleby coś napisać. Z tego co widzę, to ruchu na forum prawie nie ma, w shoutboxie jedynie coś się dzieje.
Ta gra ma ponad dekadę, całkiem nieźle się trzyma. Dobrze, że jest jeszcze w sieci i w każdej chwili można sobie wejść i powspominać, jak to fajnie się kiedyś grało. Jednak nie wiadomo jak to jeszcze długo będzie trwało.
Według mnie trzeba podjąć jakieś kroki ku lepszej przyszłości duela.
Najlepsza opcja to możliwość zagłosowania na duela raz dziennie w rankingu
z grami mmorpg, za co dostawałoby się hajs w zależności od poziomu postaci.
Pomysł odgapiony od margonem, ale myślę ze najlepszy na wypromowanie gry Smile

Tylko żeby administracji tez na tym zależało ;p
Zauważ tylko, że Twój pomysł dotyczy tylko starych graczy. Nowy gracz nigdy się nie zarejestruje tylko ze względu na to, że za jakieś głosowanie będzie miał profity. Duelowi potrzeba napływu nowych graczy.
Powiem tak, w to nie bedzie grał nikt nowy, oni wolą sobie powalić w metka, cs'a lol'a czy inne pierdoły, w to grają i beda grac starzy wyjadacze Smile