Duel Online - Forum

Pełna wersja: Pójdźmy na ugodę (wygodę?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Chcesz miec satysfkacje z flagi ? gon top 30 Smile to nie jest juz takie trudne Smile lvl dziennie mozna spokojnie wbic do tego 66, a 70 knecht w parze z 80 knechtem moga mnie sciagnac szybciej niz myslisz Wink
Co wy macie z polskiego jedynki że czytać nie umiecie ze zrozumieniem ???

MI FLAGA ODPOWIADA NA TAKIM LV JAKIM MAM

Chodzi o nowych graczy którzy będą chcieli zagrać w duela jak zobaczą jaka przepaść dzieli ich od TOP to odrazu zrezygnują
To może cała TOP30 przestanie grać z uwagi na nowych graczy? co wy na to? xD
NIE MÓWIE O PRZESTANIU GRAĆ CHCESZ GRAC TO GRAJ
Dałem pomysł że będzie podział statów na staty do PVP i na staty na mobki co było by najlepsze dla tych co tak kochają expić i dla tych co lubią się bić

Zreszą udław się tym swoim wielkim lv
Modern wyluzuj trochę, to tylko gra. Smile
Mam beke z tego że oni tak zawzięcie piszą skoro i tak wszyscy mają to gdzieś albo wiedzą że to z góry nie możliwe
Chce tylko żeby nie było takiej sytuacji jak z Zakonem w zeszłej edycji. Szacun dla nich że takie lv wbili ale jednak zabawe psuli
Nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Postaci z 50+ lvl mają swoją flagę, żeby każdy mógł sobie powalczyć, a 50- lvl również - żeby własnie nowi, jak po wbiciu tego 30-40 lvla za kilka dni chcą uczęszczać na flagi, ale top 30 im na to NIE pozwoli!
Sami widzimy jak flagi teraz wyglądają, pewnie powiecie, "lol mi cie" albo "zal", ale jak dla mnie ciekawiej by było gdyby wypieprzyć ten system gildii jaki mamy teraz, a na każdej fladze dzieliłoby się graczy (losowo lub wybierane) na dwie lub więcej drużyn i takie drużynki biły by się o flagę.Smile Ciekawe rozwiązanie o tyle, że codziennie walczyłoby się z innymi bohaterami i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Można by zrobić jakiś ranking kto ile razy zdobył flagę i byłoby widać kto sobie najlepiej radzi nie zważając kogo ma za przeciwnika. Flaga wówczas pozostaje jedna dla wszystkich i zawsze byłaby wyrównana bo każda drużyna liczyłaby tylu samo wojowników. No ale i tak nikomu się to nie spodoba no bo "trzeba zachowac tradycje i klimat nobie jebany" xd
(03-21-2014, 15:44)Asdator napisał(a): [ -> ]Sami widzimy jak flagi teraz wyglądają, pewnie powiecie, "lol mi cie" albo "zal", ale jak dla mnie ciekawiej by było gdyby wypieprzyć ten system gildii jaki mamy teraz, a na każdej fladze dzieliłoby się graczy (losowo lub wybierane) na dwie lub więcej drużyn i takie drużynki biły by się o flagę.Smile Ciekawe rozwiązanie o tyle, że codziennie walczyłoby się z innymi bohaterami i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Można by zrobić jakiś ranking kto ile razy zdobył flagę i byłoby widać kto sobie najlepiej radzi nie zważając kogo ma za przeciwnika. Flaga wówczas pozostaje jedna dla wszystkich i zawsze byłaby wyrównana bo każda drużyna liczyłaby tylu samo wojowników. No ale i tak nikomu się to nie spodoba no bo "trzeba zachowac tradycje i klimat nobie jebany" xd


Napisałem tego posta pare dni temu
http://www.duelonline.pl/forum/showthread.php?tid=420
No to nie wiedziałem, bo nie przeglądam forum na bieżąco. Według mnie takie rozwiązanie by urozmaiciło znacznie flagi, codziennie nowe drużyny(bo gildia to za mocno powiedzianeSmile) i codziennie wyrównane flagi. Co sądzą inni gracze o takim rozwiązaniu? Bo byłaby to znacząca zmiana w stosunku do tego co było od wielu lat.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7