Duel Online - Forum

Pełna wersja: Muszę tutaj wstawić załączniki...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
tarcze bez tła na dziś przerwa Big Grin

post niżej jeszcze jedna- poprawiona tarcza
Spoko, chociaż w okrągłej stalowej wyciąłeś niezłe dziury Big Grin i zrobiła się krzyżowa czy jakoś tak Tongue
na ziemi i tak nie bedzie widac tych niedoskonalosci Smile przynajmniej tak mi sie wydaje Tongue
Łatwo sprawdzić: wcisnąłem 'ctrl' i 'odjechałem' rolka myszy do skali mniej więcej tego, co leży na mapkach. I nadal widać Big Grin
hehe ta okrągła stalowa rzeczywiście mi się zrobiła jakaś krzyżowa xd za chwilkę ją poprawię Big Grin

Bezimienny- o jakich niedoskonałościach mówisz przy innych tarczach? W skali takiej jakiej przedmioty leżą na ziemi nic nie widać, chyba, że z lupom Big Grin


tutaj tarczę muszę wstawić- tam się nie da Tongue
Ja mówiłem wyłącznie o okrągłej stalowej tarczy Smile To crafter mówił o niedoskonałościach, ale też chyba miał na myśli tylko tę tarczę Big Grin

A nowa wersja zdecydowanie lepsza Smile

BTW Tarcza pająka już ma świetną ikonkę (to póki co chyba jedyna tarcza ze swoją indywidualną ikonką), którą proponowałbym zostawić - albo użyć do jakiejś nowej tarczy Big Grin
to może grafiki z leżącej na ziemi tarczy pająka użyć do tarczy pająka w ekwipunku ? Big Grin
O, tu masz ten avek z pająka na ziemi:

[Obrazek: tarcza_pajaka.png]
zawsze mega mi sie podobal ten wyglad Smile http://duelmmo.pl/graf/przedmioty/tarcza_pajaka.png

wyprzedziles mnie bezimienny xD
Szybka przeróbka i proszę, w 'pełnej' krasie Big Grin

Żeby nie było - nie jestem grafikiem, więc i efekt nieszczególny Smile
Stron: 1 2