Duel Online - Forum

Pełna wersja: Bot: Reoe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
banujcie pajaca botującego i tyle nie wiem na co czekać
Te screny i tak nic nie udowadniają nie jest pokazane ze zadaje rany :] tylko ze sobie stoję dziękuję dobranoc
Reoe nie chwytaj się brzytwy, nie idzie się expić bez bota na potwory, które Cię nie ranią. I nie, nie poszedłeś po zielone oko. Winny się tłumaczy.
Ja tylko sie bronie Wink można sobie expic tam gdzie się chce moge isc nawet na szczury, admin niech mnie sprawdzi i przylapie wtedy porozmawiamy a takie glupie screny to ja tez moge robic
Szczerze, nie chce go bronić bo pewnie używał bota, ale na tych ss widać tylko, że stał i nie odpisywał, a to chyba nie jest zabronione.

Co do laga... to on nie zawsze wylogowuje, czasami możesz stać kilka godzin na lagu i padaniesz dopiero gdy zabije Cie gracz, mooby nie mogą zabić.

Nie widać tutaj, jak bije mooby, nawet Ty mogłeś je zabić.

Nie wiem, jak jest teraz, ale w poprzedniej edycji gracz nie musiał odpowiadać graczom tylko moderatorom, adminom.
ja wiem, że to nic nie daSmile ale moze jak gracze zauważą takich bocików to zaczną ich tępic na tyle aż sami przestaną grac.
(02-05-2014, 10:50)Highlanderr napisał(a): [ -> ]ja wiem, że to nic nie daSmile ale moze jak gracze zauważą takich bocików to zaczną ich tępic na tyle aż sami przestaną grac.


I dochodzimy do bardzo ważnej kwestii: nie chodzi o to, żeby ludzie przestali grać, tylko o to, żeby przestali używać botów. Nie mam póki co pomysłu, jak to osiągnąć, ale może GM mają co do tego jakąś wizję, którą się jeszcze z nami nie podzielili...
Admini niech czesciej sprawdzaja graczy i bedzie po sprawie, a Beast co do Twojej osoby to ty mnie na każdym kroku chcesz na czymś złapać, bo ześ mnie chamsko oszukał na punkty premium, i groziłem Ci banem i teraz chcesz sie zemscic to jest wlasnie dziecinneWink
Stron: 1 2