Duel Online - Forum

Pełna wersja: Kilka pomysłów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Jestem tutaj nowy, lecz mam parę pomysłów na zmiany w grze oraz forum/

1. Zrobienie profesjonalnego regulaminu forum oraz regulaminu gry.

2. Zmiana szaty graficznej by pasowała lepiej do gry.

3. Dobrowolne dotację przeznaczone na rozwój gry ( nie dające korzyści w grze)

Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać gdyż jestem nowy Wink
Ad.1 Regulamin gry : http://duelmmo.pl/regulamin.html . Co do regulaminu forum , to wydaje mi się , że jest zbędny.
Ad.2 Zmiana szata graficznej? Na jaką? I po co?
Ad.3 Nie głupi pomysł , choć tłumu darczyńców bym sie nie spodziewał.
1. Regulamin powinien zostać poprawiony jest trochę przestarzały można by też go w ładniejszej oprawie graficznej przedstawić bardziej pod klimat gry.
2. Dobry pomysł tylko trzeba znaleźć kogoś kto to zrobi
Coś w moich starych kościach mówi, że zmiany oprawy graficznej są planowane... Big Grin
Panie Nopyk:
1. Jeżeli nie ma regulaminu powstaje anarchia i bezprawie oraz czysto teoretycznie można pisać wszystko.
( na przykład wczoraj zauważyłem handel postacią na forum, w grze według starego regulaminu nie wolno, lecz na forum nic nie pisze, że nie można)

2. Bardziej pasującą do klimatu gry. Dlatego by zachęcić nowych graczy oraz będzie to wyglądało lepiej i bardziej estetycznie.

3. Nie liczy się ilość tylko jakość ;]
a mi się wydaje, że najważniejsze to zrobić ograniczenie lvl'owe... do 99lvl.. i wprowadzić możliwość rozwoju postaci, tak jak było mówione na początku gry Smile
hehe Heeron ? ograniczenie ? 99 lvl to jeszcze troche potrwa zanim to Romek wbije,
no niby troche potrwa, ale mi się wydaję (z czym możecie się naturalnie nie zgadzać), że z grą nie będzie dobrze jeśli rozpiętość lvl'owa będzie za duża... i tak już ludzie chcą konta sprzedawać -.-
i co taki gracz bedzie robić jak wbije 99lvl ?
Moim zdaniem ograniczenie levelowe nie gra dużej roli. Błędem jest to, że jest za mało graczy. Ale jak zyskać graczy bez odpowiedniej estetyki strony oraz bez regulaminu lub regulaminu nie aktualnego?
Stron: 1 2