Duel Online - Forum

Pełna wersja: przyznawanie nagród za eventy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak sobie myślę, że jest duży problem z przyznawaniem nagród za eventy
jest na to sposób.
mianowicie zrobić miksturę o parametrach takich jakie chce się przyznać zwycięzcom.
Np. Mikstura zwycięzcy I - 300k expa 150k platyny
Mikstura zwycięzcy II - 200k expa 100k platyny
Mikstura zwycięzcy III - 100k expa 50k platyny

Aministracja przyznawałaby nagrody z poziomu panelu albo poprzez handel, bezpośrednio po evencie i sprawa opóźnionych nagród z głowy

By ten pomysł wykonać wystarczy poświęcić max 15 minut. Wystarczą dobre chęci usprawnienia systemu rozdawania nagród.
Jestem na tak, fajny pomysł, tylko może zamiast mikstur to może takie paczki Tongue
No to Paczka zwycięzcy I, II, III
to jest drobna kosmetyka, ale fakt, paczka bardziej pasuje Tongue
Ale ciężko z tym będzie bo jest kilka zwyciezców i miedzy nimi nie ma podium. Wiec będzie trzeba ekstra dopasowywać Eventy pod tą nagrode Smile
albo zrobić kilka rodzajów nagród Tongue
widać prowadzicie dialog 2-osobowy, administracja nic na ten temat nie potrafi się odezwać, 3/4 moderatorów nie ma czasu usprawiedliwiając się że mają życie prywatne, to po co są moderatorami jak nie mają choć 1-2 godziny dziennie aby poświęcić je na ulepszaniu gry... Ta gra upadnie za 2-3 miesiące to jest maximum.
niestety taka prawda Tongue a popykałbym w te kwadraty jeszcze troche hehe xd ale z samym sobą i ciągle tymi samymi graczami od kilku edycji to już się nudne staje
Niestety, ale zgadzam się z Dark Beast-em, sory, że tak to ujmę "ruszcie dupę" jeśli chcecie, aby ktoś grał w te kwadraty
jeśli choćby połowa pomysłów, które są na prawdę przydatne do gry 'PVP' zostałaby wprowadzona, to na 10000% ta gra byłaby lepsza i więcej graczy i tych nowych i starych chciałoby grać, pamiętacie może z 2 miesiące temu ile osób było dostępnych np o godzinie 15?:> z tego co mi świta to zawsze było to średnio 15-25 osób online Smile a teraz? od 3 tygodni jakoś jest nie więcej niż 15.
Aż żałuję, że nie mogłem razem z całą resztą grać od samego początku, jak nikt żadnych itemów nie miał i wszystko było coś warte, musiało być zajebiście. Big Grin Co do tematu, na tak.