Duel Online - Forum

Pełna wersja: Specjalne Questy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Było takie coś w poprzedniej edycji, bodajże trzeba było zabić np. ileś tam troli zielonych, było ich tam jeszcze kilka już reszty nie pamiętam. Może by znowu dać takie questy co jakiś czas.
Byly 3 questy z tego co pamietam 200 Troli Zielonych, 1000 zywiolow oraz 200 drzewcow i harpii.
Wiem, że były 3 questy tylko nie pamiętam jakie xD
3000 żywiołów bodajże, 5000 trolli a tego 3 to nie wiem.
Uważam że takie questy można wprowadzić w okresie świątecznym co na pewno zmotywuje do gierki :-)
O to mi chodzi, wprowadzać je na jakiś okres czy to święta, ferie itp. itd. Smile
dajcie i coś dla łowcy, może szlamowce, orcze zjawy, duchy ? tarantule ?
Najlepiej to byloby dac podzialy levelowe. np:
0-10 (2000 wilkow)
11-20 (2000 kamiennych trolli)
21-30 (2000 kransoludow)
31-40 (2000 zombie)
41-50 (2000 modliszek) itd..

Chodzi mi mniej wiecej o stworzenie takiego questu, ze kazdy level mialby inne potwory do rozwalenia, aby troche urozmaicic i dac kazdemu cos na wlasny level. A nagrody np. 2*lvl exp i iles platyny. Wszystko moze byc zmienione. Pomysl ode mnie. Co Wy na to?
Tena, według mnie to wspaniały pomysł z Twojej strony, popieram Cię całkowicie, tylko żeby questy były odpowiednie na dany poziom, profesje, ja tak uważam, nie każdy może podzielić moje zdanie, ale po to jest założony ten temat i niech każdy się wypowie.
Moby powinny być wybrane te które są na więcej niż jednej mapie. Tak jak było w 2 edycji, trolle zielone są na kilku mapach jak i żywioły a questa z harpiami i drzewcami mało osób robiło.
Stron: 1 2