Duel Online - Forum

Pełna wersja: System aukcyjny dla Duel Online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzięki wspólnym wysiłkom grupy znajomych powstał portal http://www.itemscenter.com do handlu przedmiotami z gier. Pod wieloma względami podobna jest do allegro, a ponadto prosta i bezpłatna. Wszystko odbywa się za pomocą waluty z gry (w przydadku Duel'a za platynę). Wystawienie i kupienie przedmiotu zajmuje 10-30 sekund, a rejestracja niecałą minutę. Po wygraniu/sprzedaniu przedmiotu od razu dostajemy informację o nick'u gracza, z którym możemy dokonać transakcji w grze.

Proszę o wskazówki, propozycję co można zmienić lub dodać do systemu. Będzie mi bardzo miło jeśli ta strona ułatwi nam handel itemkami. Smile
Pomysł bardzo dobry, jedyna sugestia, która póki co mi przychodzi do głowy, to spolszczenie interfejsu Smile
Problem sam w sobie zły nie jest, ale wydaje mi się, że mamy działy na naszym forum odpowiednie do tego Smile
działy są, bo domu aukcyjnego nie ma... mógłby zostać wprowadzony budynek do gry, który byłby zintegrowany z tą stronką
Wprowadzenie języka polskiego jest uwzględnione w najbliższych planach.

Itemscenter powstał właśnie po to, żeby nie trzeba było korzystać z forów. Zachęcam do rejestracji i przekonania się, że jest to naprawdę bardzo szybka i wygodna opcja handlowania.
Integracja strony z grą (w sensie dostępności do portalu poprzez np. budynek w grze) byłaby rozwiązaniem idealnym - pytanie tylko, czy jest to możliwe do zrealizowania w Duelu?
http://www.itemscenter.com/100019,owner_id,other_items

Za chwile kończą się aukcje Hibron'a. Jest okazja wygrania kilka przedmiotów za bardzo mało platyny. Smile
I tak nie sądzę aby większość graczy się tym zainteresowała, zazwyczaj rejestracja odrzuca każdego. Tongue
Właśnie widzę, że sporo osób weszło na stronę, ale mało kto się zarejestrował. Co wy na to, jeśli bym zaimplementował logowanie przez Facebook'a?
Bez rejestracji najlepiej.
I dla niezarejestrowanych limit 3 itemy dziennie.
Stron: 1 2