Duel Online - Forum

Pełna wersja: Propozycja ikonki dla ciężkiego noża
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam!

Mam do zaproponowania tymczasową ikonkę dla ciężkiego noża (dopóki ktoś nie zaproponuje ładniejszej Big Grin). Nie wiem jak Was, ale mnie trochę irytuje to, że ta jedna jedyna broń żadnej nie ma. Poniżej obrazek - wypowiedzcie się, proszę, a GM niech zdecydują, czy go dodać do bazy, czy nie.

[Obrazek: uubb.jpg]

Pozdrawiam,

Bezimienny
na tak Big Grin
tak, co można więcej dodać
Zawsze można powiedzieć, że "słabe", że "brzydkie, bo czarno-białe", że "ja bym to zrobił lepiej, ale mi się nie chce", że "e tam, kuchenny nóż" i tak dalej Smile
Nie jest zły. Oczywiście, nie arcydzieło, ale lepszy taki, niż żaden.
Słabe, brzydkie, bo czarno-białe. Ja bym to zrobił lepiej, ale mi się nie chce.

A tak na serio to przydałoby się wprowadzić.

PS. Ciężka kusza chyba też nie ma obrazka.
Osobiscie jestem ZA Smile
(12-09-2013, 20:39)karjonos napisał(a): [ -> ]PS. Ciężka kusza chyba też nie ma obrazka.

Koniec końców chyba nie ma jej wprowadzonej do gry. I dobrze.
(12-09-2013, 20:38)drazet napisał(a): [ -> ]Nie jest zły. Oczywiście, nie arcydzieło, ale lepszy taki, niż żaden.

Dlatego właśnie napisałem, że tymczasowy Smile
Pomyślałem też, że może w ten sposób zmotywuję kogoś, kto ma dużo większe umiejętności niż ja do tego, żeby stworzył właśnie jakieś arcydzieło...
(12-09-2013, 20:39)karjonos napisał(a): [ -> ]PS. Ciężka kusza chyba też nie ma obrazka.

Ma obrazek i nie zostanie wprowadzona, przynajmniej nie w aktualnej postaci Smile
Stron: 1 2