Duel Online - Forum

Pełna wersja: Czat globalny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że nie widzę odzewu na czacie forumowym, napiszę temat, aby mój pomysł nie zaginął. Chodzi o stworzenie globalnego czatu dostępnego np. od 20lvl. Graczy jest tak mało, że raczej nie stałoby się to nagle uciążliwe a byłoby łatwiej się porozumiewać, bo często sprowadzało się to właśnie do szukania kogoś na czacie na forum. Tongue
wg. mnie nie potrzebne
Beznadzieja Dodgy
A nie lepiej by było (jeśli już) wprowadzić w samej grze widoczną listę aktualnie zalogowanych graczy? Potem to już kwestia wysyłania prywatnych wiadomości przez @nick Smile
Pomysł Bezimiennego jest beznadziejny, po co ci ta lista, otworzysz w nowej karcie stronę startową duela i już wiesz kto jest online. Co do pomysłu Death, po co? Chyba po to by był większy spam Wink
Jest globalny czat, dostępny jedynie dla członków GM, Straznik i EvenT (o ile nic się nie zmieniło).
w sumie mógłby być chat globalny, bo niektórym może się to podobac a dla tych, którym się to nie podoba mogłaby być opcja samodzielnego włączenia i wyłączenia chatu globalnego
jak juz mowa o chacie to przydala by sie opcja zeby jakims skrotem wprowadzalo priv do osoby ktora napisala nam wiadomosc ostatnia Smilei nie interesuje mnie skrot ctrl+c, ctrl+v ;d
myslalem o tym dzisiaj ;p
przydaloby sie xd
jest dużo innych rzeczy bardziej przydatnych którymi trzeba się zająć