Duel Online - Forum

Pełna wersja: Skargi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
haha beka
Może nie skarga ale sugestia - Wypadałoby, żeby ktoś posprzątał forum z racji nowej edycji, jestmnóstwo niepotrzebnych wątków. Aż dziwne, że nikt się tym nie zajął podczas prac technicznych.
Posprząta się, jak nowa edycja ruszy, bo póki co nie do końca wiadomo, co sprzątać Big Grin
Na pewno poradniki pójda do kasacji bo sie wszystko pozmienia
(01-25-2015, 17:52)Elpasso napisał(a): [ -> ]Na pewno poradniki pójda do kasacji bo sie wszystko pozmienia

Akurat moich ukochanych poradników bym nie kasował tak całkiem, tylko na istniejącym szablonie stworzyłbym nowe - oszczędzi mi to masę czasu.
W tym temacie składam skargę na następującego "zastępcę" administratora jakim jest Sky Ripper Smile
Jak on sam twierdzi, otrzymał on taki przywilej i miano tylko po to, aby nas (elitę,slice) sprawdzać, a już nic innego nie ma w swoich obowiązkach - porażka jak takie podejście może mieć takowy zastępca Smile
Crafter odkąd dostał miano zastępcy, za jego pomocą do gry weszło dużo zmian, a Sky Ripper nie wprowadził niczego, oprócz niepotrzebnego zamieszania i ośmieszenia jeszcze bardziej tej gry Smile
Dlatego proszę, o wyciągnięcie z tego odpowiednich wniosków i kroków, aby poszukać kogoś innego na takowe miano Smile
Pozdrawiam
Po części się zgodzę, chodź jego winy i tak tutaj nie ma ;p co z tego, że gdyby nawet coś zrobił to i tak ciężko dogadać się z 'ADMINISTRACJĄ' aby wdrążyć pomysł do gry XD crafter i wszyscy gracze podstawiają im pomysły pod nos, a Ci i tak mają to w dupie Wink
Sky Ripper dostal zastepce bo wydawał sie nam najlepsza opcja. Nie mozna tez wymagac od niego zeby angazowal sie w rozwoj poniewaz propozycja wyszla od nas a nie na odwrot. Ja sie udzielam bo mam na to ochote Smile Sky Ripper ma byc głównie pomocnikiem w rozpisywaniu statow itemow, mobow i ewentualnie sprawdzac czy aby nikt nie kombinuje na lewo Smile
Stron: 1 2 3 4 5