Duel Online - Forum

Pełna wersja: Bronie za sp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
aa to w takim razie przepraszam Smile
a nie lepiej by 1pkt honoru = 1pkt sp?
plus możliwość kupowania punktów honoru tak jak sp
wydaje mi się, że będą spory odnośnie przelicznika, bo dla każdego będzie albo za wysoki albo za mały
a i tak przyrównanie honoru do sp to kontrowersyjny pomysł z mojej strony
Jak sama nazwa wskazuje punkty honoru dostaje się za "honor" - w domyśle odwagę, niezłomność, waleczność i spryt w walce. Są pewne rzeczy, jak honor właśnie, których za pieniądze nie kupisz.
Ma rację Zhoran, z tym ostatnim moim zdaniem Cię poniosło. Wystarczy, że sp można kupić.
(11-19-2013, 22:19)Zhoran napisał(a): [ -> ]Jak sama nazwa wskazuje punkty honoru dostaje się za "honor" - w domyśle odwagę, niezłomność, waleczność i spryt w walce. Są pewne rzeczy, jak honor właśnie, których za pieniądze nie kupisz.

Miałem napisać to samo czytając powyższe posty, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził ;p

Jest Sp to po co wprowadzać 2 system, skoro i tak chcecie wymiany sp za złoto za honor?
tak, macie racje, honor za kase jest bez sensu
Ogólnie pomysł by kupować coś za honor jest bez sensu ;p Nie lepiej już byłoby przywrócić możliwość kupowania "broni za SP" za SP? Co do tych broni to chodzi Ci o Nocnego, kopesha (tak on sie nazywal?) i Vikinga?
Nocny Smok, Miecz Viking i Miecz Kopesh, dobrze mówisz.
Pomysl byl o wprowadzeniu broni typu "viking, Nocny Smok i Miecz Kopesh" za honor a nie za jakies sp czy wymiane za zloto. Temat powstal po to, zeby sprawdzic czy gracze by widzieli takie cos w grze. Cenami zajma sie administratorzy jesli ow pomysl zostanie przez nich wprowadzony. Ja jestem jak najbardziej za gdyz po jakims czasie gry mialo by to swoja przyszlosc Smile
"Kupowanie za honor" czyli sprowadzanie wartości jaką jest honor do postaci waluty.
ale tylko bronie za honor miałyby sens a reszta za sp Big Grin fajny pomysł po dłuższym zastanowieniu Big Grin
Stron: 1 2 3