Duel Online - Forum

Pełna wersja: HONOR ZA PRZECIWNIKA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam.
Nie wiem jak wam, ale mi bardzo przeszkadza obecny przelicznik honoru za przeciwnika. Ludzie z wiekszymi lvlami nigdy nie osiagna sporej liczby honoru ze wzgledu na to, ze za zabicie graczy zgaraniaja po 1 ph a jak np dobije ich jakis mniejszy lvl to traca o wiele wiele wiecej. Dla przykladu

[11:52:24] Volf: Stedor zabity Zdobywasz 3 punktow sp. Za pokonanie przeciwnika otrzymujesz 2809 punktów dosw. Za pokonanie bohatera z innej gildii otrzymujesz 18 pkt.

Wpadlem wiec na bardzo proste i mysle sprawiedliwe rozwiazanie Smile
Honor moze otrzymywac przeciwnik, ktorego poziom nie przekracza 14 lvl od swojego rywala a punkty honoru beda liczone tak:
~ Jesli gracz zabije swojego przeciwnika ktorego poziom jest o 14 lvl nizszy (np. 50 lvl zabija 36) to dostaje 1 pkt honoru.
~ Jesli gracz zabije swojego przeciwnika ktorego poziom jest wiekszy o 10 lvl (np. 50 lvl zabije 64) dostanie 2 pkt honoru.
~ Mozna zrobic tak, ze 2 honoru sie zyskuje za graczy ~1-3 lvl wyzej, ~3 honoru za lvl 4-7, ~4 honoru 8-11, ~5 honoru 12-15 poziomow wiekszych.
~ Honor za flage mysle mozna by bylo zwiekszyc do 10.
Przyklad jest podany w maxymalnej roznicy lvlowej, ale jak gracz ma np. lvl o 3,5,7 czy 9 wiekszy tez dostanie 2 punkty honoru a gracz lvem mniejszym 1.

Mysle ze poprawi to troche chec do walk pvp i walk o flage gdyz za flage zobywa sie 5pkt honoru a 5 honoru jak na chwile obecna jest to... nic Smile

Komentujcie moj pomysl, mysle ze jest to naprawde fajna sprawa gdyz osoby ktore beda w gildii, nie beda mialy po 700 honoru a zabili moze 50 osob tylko jak bedzie 700 honoru to zabija te 700 osob. Rywalizacja stanie sie duzo ciekawsza Smile

Pozdrawiam
Dość ciekaw rozwiązanie, lecz wtedy zabijanie graczy z wyższym poziomem jest mało opłacalne, a praktycznie rzecz biorąc nie łatwo jest zabić kogoś kto ma 14 lvl wiecej (solo)
(09-24-2013, 12:46)Kleon napisał(a): [ -> ]Dość ciekaw rozwiązanie, lecz wtedy zabijanie graczy z wyższym poziomem jest mało opłacalne, a praktycznie rzecz biorąc nie łatwo jest zabić kogoś kto ma 14 lvl wiecej (solo)

w takiej sytuacji mozna wprowadzic 5 punktow honoru za zabicie gracza z 10-14 lvlem wyzej Smile Zobacz ile honoru maja brudne serca, my za nich dostajemy 1 honor a oni za nas po 18 xD a tak to te 2000 honoru biloby sie ladny miesiac.
Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile
(09-24-2013, 12:53)Kleon napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile

dlaczego niedopracowany ? prosty podzial i najbardziej sprawiedliwy wedlug mnie, ale zobaczymy co powiedza inni gracze Smile
Fakt, że obecny honor właściwie nic nie znaczy bo na mniejszym levelu łatwiej go zdobyć. Pomysł godny uwagi
(09-24-2013, 12:59)benderr napisał(a): [ -> ]
(09-24-2013, 12:53)Kleon napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie pomysł troszkę niedopracowany, zobaczymy co myślą na ten temat inni gracze. Ale w jednym przyznam Ci racje, 5 honoru za zdobycie chorągwi to zdecydowanie za mało. Smile

dlaczego niedopracowany ? prosty podzial i najbardziej sprawiedliwy wedlug mnie, ale zobaczymy co powiedza inni gracze Smile

Sprawiedliwy? Bo wy nie możecie go zdobyć?

Co ma się stać z honorem innych gildii? Usunąć, pozostać na tym poziomie co jest?

W TOP 30 znajduje się 9 graczy [DESTINY], 9 z [BRD SRC] oraz 4 z [-EGW-], więc faktycznie nie macie z kim walczyć.

Ktoś wam zabroni zrobić nowej postaci z niskim poziomem i dojść do gildii by zdobywała honor?
Mniejszemu lvlowi łatwiej zdobyć honor? nie prawda, bo żeby zabić większego lvla to trzeba się natrudzić, chyba że większy lvl jest ciotą za przeproszeniem.
Karjonos - oczywiście, że można założyc sobie postać do honoru ale co to za satysfakcja? Honor powinien być jakimś wyznacznikiem i powinien być prestiżowy, a wadą tego jest właśnie to że moge sobie załozyc postać wbić ten 30 lvl i wskoczyc do czołówki honoru

Renebal - co trudnego jest w zabiciu na strzalkach np. lotra 45 level przez knechta z 10 lvl mniej
O lowcy niewspominajac, ktorego tak naprawde moze zabic kazdy bez wiekszego problemu Tongue
Stron: 1 2 3 4