Duel Online - Forum

Pełna wersja: Ban
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jakie id iluzji stary, zobacz sobie w logach kiedy to lotło i wszystko ci wyjdzie.. Nie mów że nawet tak prostej rzeczy nie potrafisz sprawdzić i prosisz się o to graczy. To też nie była kradzież , nie ważne kto- byłem pierwszy Wink
Bade idz sie popłacz bo straciłeś niedzwiedzi kieł, hahah cry cry :*

A co do tej edycji, każdy mówi, że to jest edycja dla kolegów - róbcie tak dalej.
Baaade mooordko , szanowny kolega reneash napewno ci zrobi drugi ;**
(09-14-2013, 21:25)Seyin napisał(a): [ -> ]Podałeś złe id iluzji, poza tym kultury trochę

wiesz, jakbys chcial odzyskac nam iluzje to bys to zrobil Smile a to ze grales jako reneash i mielismy wojne miedzy soba dlatego tego nie zrobiles Smile wiesz, napewno nie ma 100 iluzji na serwerze zeby nie mozna bylo dojsc kto ja nosi. Dla chcacego nic trudnego sayin.
Złodzieje siedzcie cicho, co ten Bade wam zrobił? To ze kogoś okradles nie znaczy że masz pisać takie ironiczne teksty
Było pisać od razu że to serwer dla kolegów a niee Wink
Teraz na nas piszesz złodzieje Asdator? hahaha jesteś śmieszny, a jak DUBPLATE napisal takie cos w gildiach Scrym to odrazu pluleś jape, wyjdz z tego tematu.
(09-14-2013, 21:28)InsomaniaC napisał(a): [ -> ]Bade idz sie popłacz bo straciłeś niedzwiedzi kieł, hahah cry cry :*

A co do tej edycji, każdy mówi, że to jest edycja dla kolegów - róbcie tak dalej.


Tak mówi TYLKO destiny. Po prostu zazdrościcie że Reneash potrafił rozwinąć postać Smile Proponuje maść na ból dupy dla każdego członka destiny.
napisałem że złodziej też moze miec gildie co to ma do tego tematu?
Duel Online - Edycja 3 (PvP) (Dla kolegów)
Stron: 1 2 3 4 5 6