Duel Online - Forum

Pełna wersja: DUBPLATE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję bana dla tego gracza na forum na jakiś tydzień.
W każdym swoim poście bezsensownie prowokuje, obraża graczy.

Aż się nie chce wchodzić na forum bo to jedyna rzecz jaką tu widać przeważnie.
ojejku, jeszcze sie popłacz Sad naprawde, tragedia, jestem za!
W sumie trochę bez sensu ta ankieta - zapomniałem że najliczniejsza Gildia w grze będzie spamować "NIE"
A czy w tej grze są jeszcze moderatorzy forum? To chyba oni oceniają komu ban się należy, a nie gracze w ankietach.

Co do tematu i Pana DUBPLATE to już dawno powinien zostać uciszony (często wdaje się w pyskówkę, spamowanie, obraza), ale to nie my jesteśmy od oceniania tego, więc zagłosuję na nie.
Ta akcja powtarza się od wielu dni, agresja w kierunku wielu graczy, nikt uwagi na to nie zwraca.
(09-15-2013, 00:03)Tragedia napisał(a): [ -> ]Ta akcja powtarza się od wielu dni, agresja w kierunku wielu graczy, nikt uwagi na to nie zwraca.

tyś agresje chyba widział na tapecie telefonu

ps. ojejku tragedia dales mi na az 5 postach po -1 do reputacji i teraz jestem na minusie Sad ależ to męskie, naprawde, boli mnie to tak że ide sie zabić Big Grin a Ty pluj jadem dalej na mnie :* to tylko i wylacznie pokazuje Twój iloraz inteligencji.
Po przejrzeniu postów Pana DUBPLATE;
Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Duelowskiej: Tydzień bana za niezbyt kulturalne używanie forum oraz prowokacje w stronę innych użytkowników. Pragnę też dodać, że każde multikonto na forum przy banie na głównym będzie się liczyło ze zwiększeniem kary.

Lock.