Duel Online - Forum

Pełna wersja: Za mała szansa trafienia (Atak)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam taką propozycję , żeby zmniejszyć większości potworom parowanie i uniki , bo trzeba mieć kuriozalną ilość ataku żeby np lotrem czy knechtem zabic ducha czy zjawe, lub po prostu co lv jak dodajemy w atak dodawalo nam z 10% a nie 5% celności ponieważ knecht i łotr pod względem na dalszym lv ma zbyt długą drogę do łowcy pozdrawiam Wink
Jak dla mnie to zmniejszenie uniku bedzie bezsensowne, bo całkiem wszyscy beda ładować bf/hp i kazda postać identyczna...
Akurat takiemu duchowi, orczej, kobrze, golemowi, nietoperzowi można by zminejszyc unik o 10%.
Jak duch, orcza, kobra, to jest exp/drop dla większy lv ale taki Golem czy nietoperz to jest bez sensu że tak mało ma się na niego % Golem od 30 lv nie zadaje obrażeń a nie można go zabic. Niektóre staty potworów powinny zostac od nowa rozpisane
[Obrazek: grzyby.jpg]
[Obrazek: Lodowa%20Flaszka.jpg]
[Obrazek: Czarna%20krew.jpg]

polecam.
Dać każdemu na starcie staty 1000ataku i 3000bf + 500hp i będzie git?

Każde ułatwienie gry = szybsza jej śmierć
(09-13-2013, 17:43)Tragedia napisał(a): [ -> ]Dać każdemu na starcie staty 1000ataku i 3000bf + 500hp i będzie git?

Każde ułatwienie gry = szybsza jej śmierć

przesadziłeś strasznie kolego Smile trzeba do wszystkiego podchodzic z głową, nie zgadzam sie dosłownie z myślą autora tematu, lecz co do golema... panowie, golem jest wielki jak skała, a ja w niego trafiam co trzeci cios, gdzie tu logika? ;>
Mi nie chodzi o to żeby zrobić żeby na wszystkie moby było 100% celności ale na większości mobach jest lekka przesada co do ich uników, wiec lotr i knecht konczy expienie na yeti bo na inne moby ma po 20% celnosci xD, a golem nie dość ze ma tyle hp to jeszcze go traf, i w ten sposób knecht i lotr ma małą szanse wydropienia czegos dobrego
Za golema jest mniej expa niż za yeti drop też słaby wiec powinien miec staty trochę gorsze
Co do używek to narazie nie stac nikogo na kupywanie lodowych flaszek i co 6 min używanie jednej
Dobrze jest jak jest, po co kombinować. Golem jest po to żeby utrudniać nam życie tak jak i gacek.
Co do duchów, orczych kobr itp, trzeba expić gdzie sie da, a jak nie trafiasz to daj w atak, coś za coś siła czy atak,
Moim zdaniem takie zmiany nie mają sensu, niedługo mają się pojawić mapki z drzewcami i harpiami, według tej ideologi należy zmniejszyć parowanie tych potworków ale po co ? Po to żeby każdy mógł się pochwalić karsami i zbroja paryską itp ? W 2 edycji tylko kilka osób mogło się pochwalić takim sprzętem i tak być powinno
pozdrawiam